ÚVOD KONCERTY O KAPELE GALERIE INFO  

Vlasta VOTAVA o sobě:

V r.1980-1981 jsem si brnknul na el. kytaru s vojenskou bigbítovou kapelou /úroveň nebyla vůbec valná/ a po prvním vystoupení na taneční zábavě, kdy jsme se vraceli k ránu pod parou, jsme si ještě museli složit haldu uhlí za trest.
Další pokus byl již v civilu, kdy jsem v r. 1982 nastoupil do vlňácké kapely Traktory, později přejmenováno na VITAMÍN, který rozproudil náladu mladých lidí a proto musel být na půl roku zakázán. Tehdy jsme byli inspirováni nedosažitelným Pražským Výběrem, Abraxasem a později Jasnou Pákou... Následně jsem hrál s Telegramem a Mobidyckem, ale to již okolo roku 1987, kdy na naše okresní tancovačky začínají jezdit profesionální kapely. Moji kolegové se začínají prosazovat také v plesových kapelách a já odcházím na 2 roky k lopatě na stavbu družstevního bytu pro moji rodinu.
Poté, co jsem si odpočinul, zakládám kapelu ROCKBAND, která mě baví díky klukům, kteří jsou stejně jako já vytrvalí a občas si brnkneme, moje role v kapele však neznamená hojnost hudebních produkcí...
Nabídku od Romana Hampejse do HP revival jsem napřed bral s rezervou, ale když jsem poznal pro mě nový, mladý a pro hudbu zapálený kolektiv, tak za to díky!! Styl hudby mi maximálně vyhovuje, protože mám rád přímočarost a novou vlnu jsem již hrál. Nyní se mám však ještě co učit, abych to dával, jak si představuji...
Pokud se týká hudebního aparátu, tak v mém hledání zatím vítězí Marshall JCM 900 /50W/ a kytara Fender Stratocaster.

Já se na Vás těším, lidi!!

Vlasta Votava
(01/03)

další stránka o Vlastovi ->>(c) 2012 Radovan HAMPEJS - www.FOTODOMENA.CZ     Stránky jsou hostovány na serverech firmy ZERON s.r.o.