ÚVOD KONCERTY O KAPELE GALERIE INFO  

Helča HAMPEJSOVÁ o sobě:

Ahooj…

Mě hudba obklopuje už od dob, co jsem si cucala palec u nohy a mamička mi zpívala ukolébavky. :o) Rodina mi je velkým vzorem, už od dětství jsem se pokoušela i já najít v sobě kus „hudebna“. Byly mi dohazovány různé hudební nástroje. Z té doby hledání sebe sama a mého nástrojového parťáka mám spoustu vzpomínek, třeba na mou nesouhru s houslemi a ne přímo libými zvuky. A tak jsem se nakonec upoutala k mikrofonu a nyní si užívám jednu z dalších etap - sebepoznávání.
Kromě trávení času s revivalem si ráda poslechnu i hudbu jiných žánrů - například nebráním se troše folku ani kolumbijskému rytmu Shakiry. Mimo hudební sféru mám ráda tanec, procházky přírodou, plánování a snění,čokoládu a především úsměvné okamžiky s blízkými. Hned po úspěšném dokončení studia na VŠ zaměřené na sociálně výchovnou péči o smyslově postižené se mojí životní drogou stala moje nová rodina. Patří jí veliký dík za podporu při mých účastech na koncertech.


(01/03)

další stránka o Helče ->>(c) 2012 Radovan HAMPEJS - www.FOTODOMENA.CZ     Stránky jsou hostovány na serverech firmy ZERON s.r.o.