ÚVOD KONCERTY O KAPELE GALERIE INFO  

Roman HAMPEJS o sobě:

Vážení přátelé, je to tady. Dostal jsem za úkol napsat Vám něco o sobě. Nejdříve trochu vyčtu, co se muzikantského hlediska týká. Od desíti let jsem se postupně učil na zobcové flétny, klarinet a další foukací nástroje a zároveň také na akustickou kytaru. Někteří z Vás mne proto spíše znají jako hlineckého folkového písničkáře. Z této oblasti bych rád připomněl nejveselejší z mých hitů s názvem Špína, hniloba a hnus. Kulturní dění také podpořuji pořádáním různých hudebních akcí (např. Hlinecký folkový Špekáček a Canned music) za sdružení přátel dobré hudby, které jsem v Hlinsku založil. K base jsem se dostal až pro potřeby rozpadlé rockové skupiny Na i v Ní a svůj neum na tento nástroj přenesl do začátků této bandy, kde i zpívám. Na živáky Hudby Prahy jezdím s kamarády už léta, styl této české bigbítové legendy se mi vážně líbí, a jsem rád, že v této sestavě můžu vyjádřit to, že nejsem nějaký zarytý kotlíkář.

Jak jsem na tom profesně? Nyní mi dost času zabírá můj Obchod U Motýla. Takové specializované hračkářství spojené s rámařskou a sklenářskou dílnou.
To, že se má ozvučovací a osvětlovací agentura jmenuje Ticho a Tma, je prosím jen legrace)))

Co mám rád? RUM
Co nemám rád? Víc než půl litru RUMu za večer a velké peníze ve zlých rukou.

(01/03)

další stránka o Romanovi ->>(c) 2012 Radovan HAMPEJS - www.FOTODOMENA.CZ     Stránky jsou hostovány na serverech firmy ZERON s.r.o.