ÚVOD KONCERTY O KAPELE GALERIE INFO  

Martina STEJSKALOVÁ o sobě:

K hudbě mě vedli rodiče odmala a za všechny možnosti, které mi dali jsem jim nesmírně vděčná. Od pěti let jsem chodila na klavír do "lidušky" a zakončila jej absolutoriem v 18 letech. Chodila jsem do sborů, dramaťáku, sólového zpěvu a po nástupu na Střední pedagogickou školu jsem začala chodit k úžasné profesorce do Olomouce na operní zpěv. To byla obrovská zkušenost. Nejen v oblasti práce s dechem, hlasem, tělem, vystupováním, ale vůbec se pohybovat v oblasti operní hudby. To mně po maturitě zavedlo až ke zkouškám na konzervatoř, avšak konkurence obrovská a míst málo, takže mé další kroky vedly ke studiu učitelskému. Své zkušenosti tak využívám při vedení sborečků s dětmi, učím zobcovou flétnu a to mi dělá radost.
Jinak mým životem prošlo v oblasti poslechu hudby mnoho žánrů, vzhledem k vývoji mé osobnosti ;D od folku k punku, přes ska, el.hudbu, vážnou hudbu, rock,... ve všem si umím najít to svoje.

Mám ráda náhody a taky to, že když si něco dlouho přejete, tak se vám to splní. Tak jedna náhoda a vnitřní přání mě přivedlo k Hudba Praha revival a jsem moc vděčná, baví mě to, jsme fajn parta a dobíjí mi energii.

(01/03)

další stránka o Martině ->>(c) 2012 Radovan HAMPEJS - www.FOTODOMENA.CZ     Stránky jsou hostovány na serverech firmy ZERON s.r.o.