ÚVOD KONCERTY O KAPELE GALERIE INFO  

Gabriela VĚRTELÁŘOVÁ o sobě:

Už když jsem spatřila prvně světlo tohoto světa, mohli se o mém širokém hlasovém rozsahu přesvědčit všichni přítomní v porodnici. Jak šel čas, tak jsem dostávala spoustu skvělých nabídek (předvánoční besídky ve školce a dokonce i ve škole), kde jsem mohla ukázat, jak hudebně nadaná skutečně jsem :o). Spíše jsem ale vždycky byla vášnivý posluchač a to zejména hudby rockové. Hudbu jsem začala milovat hlavně v okamžiku, kdy jsem poprvé slyšela hlas pro mě největšího anděla hudby, Eddieho Veddera.
Zhruba v květnu roku 2012 jsem dostala skvělou nabídku zpívat v kapele Hudba Praha revival. Po nekonečně dlouhém váhání, neboť jsem člověk dosti nerozhodný, jsem souhlasila a na zkoušku rostoucí kapely jsem přišla. Téměř okamžitě se mi jak hudba tak texty kapely vryly pod kůži a nebylo kroku zpět. Nakonec nešlo jenom o hudbu, ale také o kolektiv, který vás na každé zkoušce dokáže rozesmát. Věřím, že nám to spolu vydrží déle, než kdejaké manželství. Držte nám palce. Přízeň fanoušků je pro nás totiž nesmírně důležitá.

(01/03)

další stránka o Gabriele ->>(c) 2012 Radovan HAMPEJS - www.FOTODOMENA.CZ     Stránky jsou hostovány na serverech firmy ZERON s.r.o.